Apie Mus

Viskas prasidėjo nuo to, kai kažkada organizuojant festivalį, susidūrėme su problema - negalėjome rasti mums reikiamų kelių palapinių nuomai. Tai buvo vasara, visur visos palapinės buvo rezervuotos arba nuomos kaina buvo kosminė. Taigi, nusprendėme nusipirkti sau nuosavas palapines su mintim, kad turėsime ateičiai ir galėsime jas nuomoti. Taip ir padarėme, mažais žingsneliais, pradėjome užsiimti palapinių nuomos bei renginių aptarnavimo veikla.

Šiuo metu nuomojame ne tik paviljonines palapines, bet ir palapines Zvaigždes, stalus, staltieses, kėdes, sėdmaišius, garso ir šviesos įrangą, dekoracijas ir neketiname sustoti - kiekvieną sezoną papildome mūsų nuomos pasiūlą kažkuo nauju.

Turėdami jau nemažą patirtį renginių veikloje galime taip pat pasiūlyti ar parekomenduoti mūsų partnerių paslaugas: DJ, muzikantai, vėdėjai, dekoravimas, raudonų kilimų tiesimas, floristų paslaugas ir maistas.

Mūsų tikslas plėsti šią veiklą iki tokio lygio, kad mūsų klientai galėtų viską ko reikia šventei pasiimti iš mūsų - Rent For Event.

Rent For Event

Paviljonai, palapinės ir kiti šventiniai reikalai.

Kontaktai